Ad Soyad :

Telefon :

E-Mail :

Giriş Tarihi :

Pansiyonumuz

Ağva Saygın Pansiyon 1989 yılında Ağva - Yeşilçay deresi kenarında kurulmuş aile pansiyonudur. Bahar ve yaz aylarında hizmet vermektedir. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübemizle aile pansiyonu olma özelliğini sürdürmekteyiz. Aile pansiyonu olmasının bizim için en güzel ve gurur verici yanı, misafirlerimize rahat ve huzurlu bir ortamda, mütevazi ve uygun şartlarda bir tatil imkanı sunabilmemizdir.

Ağva Saygın Pansiyon denize iki dakika yürüyüş mesafesindedir. İstanbul’un en temiz denizlerinden birine sahip olan Ağva da denize girmek, Karadenizin serin sularında kulaç atmak sizi oldukça dinlendirecektir. Sabah kahvaltınızı, pansiyonumuzun dere ve orman manzarası eşliğinde, yemeklerinizi Yeşilçay deresi boyunca kurulmuş restaurantlar da yiyebilirsiniz. Tekne ile dere ve deniz turlarına katılabilir, kano veya deniz bisikleti ile nehrin tadını çıkartabilir, isterseniz derede, isterseniz denizde balık tutmanın keyfini yaşabilirsiniz. Cuma günleri kurulan pazar yerinden taze sebze, meyve ve hediyelik eşya alabilirsiniz.

Ağva Saygın Pansiyon Toplam 30 adet yatak kapasiteli olup kalabalık gruplara ve ailelere özel 2 daire ve 7 odadan oluşmuştur. Odalarımız balkonlu olup dere, deniz ve orman manzarasına sahiptir. Odalarımızın tamamında TV, banyo, WC, 24 saat sıcak su mevcuttur.
Tüm hakları saklıdır © 2012 Ağva Saygın Pansiyon
Adres : Rıhtım cad. No:7 Ağva Şile / İSTANBUL
Telefon : 0216 721 85 06 - 0532 731 44 02 Fax : Email: info@agvasayginpansiyon.com